12024/​6

Carl O. J. Lund (f. København 1857, d. sst. 1936)

Vandløb i Lellinge skov. Sign. Carl O.J. Lund. Olie på lærred. Lysmål 41×53. Rammemål 56×67.

Sælger oplyser

I god stand.

Kunst, antikviteter & design, 11. juni 2020

Vur­dering

3.000–4.000 kr.

Hammerslag