12024/6
Carl O. J. Lund (f. København 1857, d. sst. 1936)
Vandløb i Lellinge skov. Sign. Carl O.J. Lund. Olie på lærred. Lysmål 41×53. Rammemål 56×67.
I god stand.
Kunst, antikviteter & design, 11. juni 2020
Vurdering
Hammerslag