2119/53
Stort ovalt spejl af forgyldt træ, rigt udskåret med vase og bladværk, med to svungne lysarme. 19/20. årh. 113×94.
Condition
Cracks in the wood. Cabdle holders missing.
Auction
Paintings, furniture and varia, 10 May 2021
Category
Estimate
Sold
Price realised
One bid
When | Bidder | Bid |