2119/​53

Stort ovalt spejl af forgyldt træ, rigt udskåret med vase og bladværk, med to svungne lysarme. 19/20. årh. 113×94.

Condition

Cracks in the wood. Cabdle holders missing.

Preview
In Havnen
Auction
Category
Selling
Estimate

4,000 kr.

Next bid

Your max bid

How do max bids work?