2103/771
“Aeron”. Justérbar kontorstol af formstøbt kunststof og metal, armlæn betrukket med sort skind. Formgivet 1992. Str. C. Udført hos Herman Miller.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 19. januar 2021
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt
27 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||