1946/543
Kristian Touborg (f. Roskilde 1987)
Komposition. Sign. på bagsiden. Metallisk papir med sytrådsdetalje, forseglet af kunstneren i gennemsigtig plast. Bladstørrelse 35×25.
Proveniens: David Risley Gallery i København.
Sælger oplyser: ingen mangler
Moderne kunst og design, 12. november 2019
Vurdering
Hammerslag
13 bud