2142/778
Dansk møbeldesign
Kommode af nøddetræ. Front med syv skuffer. Udført og mærket hos Pindex. H. 125 cm. L. 90 cm. D. 45 cm.
En nøgle medfølger.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og hak.
Auktion
Moderne kunst og design, 19. oktober 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
5 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||