2427/777
Lili Ege (f. Halsted, Lolland 1913, Søborg/Jylland,1942-)
Motiv fra Roskilde Fjord. Sign. Lili Ege. Olie på plade. 24×27.
Behov for let overfladerensning.
Vurdering
28 bud
908255 | ||
506594 (Autobud) | ||
908255 | ||
506594 (Autobud) | ||
908255 | ||
506594 (Autobud) | ||
908255 | ||
506594 (Autobud) | ||
908255 | ||
506594 (Autobud) | ||
908255 | ||
506594 (Autobud) | ||
908255 | ||
506594 (Autobud) | ||
908255 | ||
506594 (Autobud) | ||
908255 | ||
506594 (Autobud) | ||
908255 | ||
506594 (Autobud) | ||
908255 | ||
506594 (Autobud) | ||
908255 | ||
506594 (Autobud) | ||
908255 | ||
506594 | ||
174739 | ||
908255 |