2427/776
Lea Porsager (f. Frederikssund 1981)
“(T - F 3)” fra værket “How to Program and Use T-F”, 2013. Usign. Ed. 5/7 + 7AP. Bronze. Certifikat medfølger.
Enkelte ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag
14 bud
1136932 (Autobud) | ||
837080 | ||
1136932 (Autobud) | ||
849767 | ||
1136932 | ||
849767 (Autobud) | ||
837080 | ||
849767 | ||
878726 (Autobud) | ||
849767 | ||
878726 | ||
815442 | ||
889831 | ||
815442 |