2417/167
Tabriz tæppe, Persien. Klassisk medaljondesign. Knyttet med korkuld på silkekæde, flot kvalitet. 21. årh. 207×149.
Let slidte frynser.
Ældre malerier, møbler og varia, 22. april 2024
Vurdering
Hammerslag