2439/​698

Karl Bovin (f. Frederikshavn 1907, d. Fårevejle 1985)

Landskab. Sign. Karl Bovin, 1965. Olie på lærred. 66×94.

Behov for let overfladerensning. God stand.

Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hammerslag

8.500 DKK

15 bud

1151681 8.500 DKK
164145 (Autobud) 8.000 DKK
1151681 8.000 DKK
164145 (Autobud) 7.500 DKK
101320 7.000 DKK
164145 (Autobud) 6.500 DKK
101320 6.000 DKK
164145 4.200 DKK
1064410 (Autobud) 4.000 DKK
175789 4.000 DKK
1064410 (Autobud) 3.800 DKK
175789 3.600 DKK
1064410 (Autobud) 3.400 DKK
175789 3.200 DKK
1064410 3.000 DKK