2439/698
Karl Bovin (f. Frederikshavn 1907, d. Fårevejle 1985)
Landskab. Sign. Karl Bovin, 1965. Olie på lærred. 66×94.
Behov for let overfladerensning. God stand.
Vurdering
Hammerslag
15 bud
1151681 | ||
164145 (Autobud) | ||
1151681 | ||
164145 (Autobud) | ||
101320 | ||
164145 (Autobud) | ||
101320 | ||
164145 | ||
1064410 (Autobud) | ||
175789 | ||
1064410 (Autobud) | ||
175789 | ||
1064410 (Autobud) | ||
175789 | ||
1064410 |