2433/​92

Barokbord af egetræ, sarg med skuffe, balusterformede stammer hvorimellem sprosser. Prydet med årstal 1790. 18. årh. H. 7. B. 90. L. 136.

Brugsslitage. Ridser og mærker.

I Aarhus
Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?