12118/236
Lis Zwick (f. København 1942, d. 2020)
“Kærlighedens Ryttere”. Sign. og betitlet, Lis Zwick 1992, nr. 39/250. Litografi i farver. Bladmål 37×54. Uindrammet.
Intet at bemærke. Ubrugt og friskt eksemplar.
Kunst, antikviteter & design, 6. maj 2021
Vurdering
Hammerslag