2044/​50

Italiensk skab af bemalet og forgyldt træ, front med skuffe og to låger hvori litografiske tryk. 19. årh. H. 86. B. 92. D. 46.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Afskalninger

Ældre malerier, møbler og varia, 26. oktober 2020

Vur­dering

5.000 DKK

Hammerslag