2032/62
Engelsk vinkøler af mahogni, gennembrudt kurv, indsats og håndtag af messing. 20. årh. H. 43. Diam. 37.
Brugsslitage. Mindre finerskader
Ældre malerier, møbler og varia, 3. august 2020
Vurdering
Hammerslag