2438/803
Acton Schubell (, Danmark. 20. Århundrede)
“Pragh”. Skulpturel skammel med ben af eg. Sæde betrukket med lyst velour. Udført hos Schubell & Madsen.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Vurdering
870177 |