12116/121
Karaffel af glas med sølvmontering. Stemplet og udført hos Hugo Grün 1945. H. 22.
Brugsslitage. Karaflen med kalk eller glaspest.
Kunst, antikviteter & design, 22. april 2021
Vurdering
Hammerslag