12044/186
Maria-Thomas Lambeaux, efter (f. 1852, d. 1908)
Maria-Thomas Lambeaux, efter: Erotisk skulptur af bronze. Sign. J.M. Lambeaux. 20. årh. H. 7. L. 10,5. B. 5,5.
Kunst, antikviteter & design, 29. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
26 bud