12022/90
Joan Miró (f. Barcelona 1893, d. Palma de Mallorca 1983)
Udstillingsplakat fra Galerie Maeght. Usign. Litografisk plakat. Bladstørrelse 65×49.
Kunst, antikviteter & design, 28. maj 2020
Vurdering
Hammerslag