2125/7023
Afrikansk taburet af udskåret træ, antageligt Cameroun. H. 37.
Proveniens: Poul Tage Christensen.
Tribal art, 27. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
Tribal art, 27. juni 2021