2426/696
Vilhelm Lundstrøm (f. København 1893, d. sst. 1950)
Opstilling. Sign. i trykket VL samt med blyant V. Lundstrøm. Litografi i farver. Bladstørrelse 31×24.
Litografiet stammer fra Klingens Jubilæumsbog 1917–42.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Vurdering
Hammerslag
14 bud
1075631 (Autobud) | ||
808449 | ||
1075631 (Autobud) | ||
969351 | ||
1075631 (Autobud) | ||
969351 | ||
1075631 | ||
969351 | ||
1061954 | ||
806575 (Autobud) | ||
1061954 | ||
806575 (Autobud) | ||
1061954 | ||
806575 |