2144/​1363

Santoni

Et par herresko af brunt ruskind og stof med snørebånd. Str. 7.

To originale dustbags medfølger. Proveniens: Sælges på vegne af Statsadvokaten for særlig økonomisk og international kriminalitet.

Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Mærker og pletter på lys sål.

Smykker og Fashion, 3. november 2021

Vur­dering

750 DKK

Hammerslag