2144/1363
Santoni
Et par herresko af brunt ruskind og stof med snørebånd. Str. 7.
To originale dustbags medfølger. Proveniens: Sælges på vegne af Statsadvokaten for særlig økonomisk og international kriminalitet.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Mærker og pletter på lys sål.
Smykker og Fashion, 3. november 2021
Vurdering
Hammerslag