2450/921
Lysberg, Hansen & Therp
Et par sideborde stel af messing, top marmor. Udført ca. 1950'erne, antageligt hos Lysberg, Hansen & Therp. H. 46. L. 50. B. 32. (2)
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Eftersyn
I
Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering