905/708
Ayako Rokkaku (f. Chiba, Japan 1982)
Uden titel (AR07–210) 2006. Sign. med kunstnerens stempel; sign. og dateret på bagsiden. Akryl på bølgepap. 54×54.
Proveniens: Galerie Moderne, Silkeborg. Proveniens: Privatsamling, Danmark.
Seller informs: Ingen skader
Malerier og skulpturer, 7. december 2021
Vurdering
Hammerslag