905/​708

Ayako Rokkaku (f. Chiba, Japan 1982)

Uden titel (AR07–210) 2006. Sign. med kunstnerens stempel; sign. og dateret på bagsiden. Akryl på bølgepap. 54×54.

Proveniens: Galerie Moderne, Silkeborg. Proveniens: Privatsamling, Danmark.

Seller informs: Ingen skader

Malerier og skulpturer, 7. december 2021

Vur­dering

450.000–500.000 DKK

Hammerslag