2104/316
Et sæt på fem klokkestager af messing. Stemplet Skultuna Bruk. No. 58. Barok form. 20. årh. H. 20,5. (5)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
17 bud