2142/574
Herold G. Kristensen (f. Askø 1930, d. 2014)
“Fjordlandskab”, 1982. Sign. Herold G. K. samt på bagsiden. Olie på lærred. 90×110.
Original stand.
Moderne kunst og design, 19. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
40 bud