1451/180
Ubekendt maler, 20. årh.
“Vera Danmark”. Skibsportræt med Vesuv i baggrunden. Usigneret. Gouache på papir. 44×64.
Undersøgt i ramme. Skidt bag glas.
Ældre malerier og møbler, 15. december 2014
Vurdering
Hammerslag
13 bud