2049/​389

Svensk rokokobord af bemalet træ. 18. årh.s sidste halvdel. H. 76. B. 108. D. 61.

Brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 30. november 2020

Vur­dering

7.000–10.000 DKK

Hammerslag

6.500 DKK

6.500 DKK
6.000 DKK
5.500 DKK