12039/97
Fransk kaminur af forgyldt bronze, skive af hvid emalje med romertal. 19. årh.s. slutning. H. 35. B. 27. D. 12.
Uret går ikke
Kunst, antikviteter & design, 24. september 2020
Vurdering
Hammerslag