12039/​97

Fransk kaminur af forgyldt bronze, skive af hvid emalje med romertal. 19. årh.s. slutning. H. 35. B. 27. D. 12.

Uret går ikke

Kunst, antikviteter & design, 24. september 2020

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

550 DKK

550 DKK
500 DKK