2022/585
Robert Dueholm Jessen (f. Vejle 1909, d. Gadbjerg 1981)
Kvindelig model. Sign. DJ. Olie på plade. 44×77.
Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design, 26. maj 2020
Vurdering
Hammerslag
17 bud