2116/624
Jørgen Lundgreen (f. Amager 1951, d. 2004, Sangskriver og guitarist i beatgruppen Lollipops)
Komposition. Usign. Olie på lærred. 100×70.
Mindre krakeleringer. Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design, 20. april 2021
Vurdering
Hammerslag
10 bud