902/783
Günther Förg (f. Füssen 1952, d. Freiburg 2013)
Vase af glaseret brændt ler. Sign. GF. Stemplet Keramisk værksted Tommerup 1996. H. 22.
Malerier, skulpturer og grafik, 9. juni 2021
Vurdering
Hammerslag