2441/​9039

Et par havefigurer, løver af kunststen. 20. årh. H. 80. L. 80. D. 34. (2)

Et hjørne er brækket af den ene base medfølger. Brugsslitage. Ridser og mærker.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

873991 4.200 DKK
912913 (Autobud) 4.000 DKK
873991 4.000 DKK
912913 (Autobud) 3.800 DKK
873991 3.600 DKK
912913 (Autobud) 3.400 DKK
873991 3.200 DKK
912913 3.000 DKK