896/589
Nina Sten-Knudsen (f. København 1957)
“De Hellige Steder V”, 1992. Sign. og dateret med titel på bagsiden. Olie på lærred. 175×260. Uindrammet.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier og skulpturer, 22. september 2020
Vurdering
Hammerslag