1850/597
Immanuel Ibsen (f. Skanderborg 1887, d. Göteborg 1944)
Rygvendt kvinde. Sign. I. Ibsen 16. Olie på lærred. 121×100.
Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design, 11. december 2018
Vurdering
Hammerslag
10 bud