2426/​731

Lars H.U.G (f. 1953)

Uden titel. Sign. monogram 04. Tusch på papir. Bladstørrelse 17×23.

Proveniens: Galerie Brabrand, Charlottenlund.

Undersøgt i ramme. Mindre tegnestiftshuller i hjørnerne fra tidligere ophæng. Herudover original stand.

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

1.550 DKK

1109942 1.550 DKK
804932 1.500 DKK
949899 1.450 DKK
1090460 (Autobud) 1.400 DKK
949899 1.350 DKK
1090460 1.300 DKK
938759 (Autobud) 1.250 DKK
1090460 1.200 DKK
938759 1.000 DKK