2427/​62

Fransk rokoko konsolbord af nøddebejdset bøg og nøddetræ, udskåret med cabriole ben i form af dyrehove. 18. årh. H. 77,5. B. 83. D. 48.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Nøgle medfølger.

I Aarhus
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?