2109/944
Ubekendt møbeldesign
Rektangulær puf med patineret naturskind i felter. 1980–90'erne. H. 43. L. 150. B. 43.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Nogle defekte snore.
Moderne kunst og design, 2. marts 2021
Vurdering
Hammerslag
19 bud