1812/36
Konsolbord af elm. Shanxi, Kina 19. årh.s slutning. H. 80. B. 98. D. 48.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier og møbler, 19. marts 2018
Vurdering
Hammerslag