2423/721
Mogens Balle (f. København 1921, d. Asmindrup 1988)
Uden titel, 1976. Sign. Balle, 79/300. Litografi i farver. Lysmål 54×64.
Litteratur: Henning Smidth nr. 1976–033.
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 4. juni 2024
Vurdering
Hammerslag