2435/11
“Atmos” Bordur af glas og messing, synligt urværk, rund patineret timekrans med arbertal, base med vatterpas, ref. 49665. 20. årh.s midte. H. 24. W. 21. D. 17.
Skramme på den ene forkant. Ingen garanti for funktion. Fremstår med alders- og brugsslitage. Katalog medfølger.
Vurdering
1083104 |