2119/14
Fransk spejl af forgyldt træ, rigt udskåret med blomster. Louis Philippe form. 19. årh. H. 114. B. 64.
Revner i træet. Snavset. Pletter og enkelt flænge i spejl.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
12 bud