2022/236
Et par kinesiske vaser af cloisonné, dekorerede i farver med blomster og bladværk. 20. årh. H. 23. (2)
Fremstår med almindelig alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. maj 2020
Vurdering
Hammerslag