2144/​96

Et par franske prydvaser af patineret zink efter antikken, på baser af grønbroget marmor. 20. årh.s midte. H. 29,5. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 1. november 2021

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag