1250/1101
Primo by Inex
Damearmbåndsur af forgyldt stål med murstenslænke af 14 kt. guld. Perlemorsskive med sorte arabertal. Quartz værk. Vægt 32 gr. inkl. urkasse. L. 16,3.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Smykker, 12. december 2012
Vurdering
Hammerslag