2119/312
Azeri tæppe, Azerbijan. Design med store geometriske palmetter, rosetter og grenværk. 21. årh. 372×280.
Delvis let slitage på kanter.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag