2119/​312

Azeri tæppe, Azerbijan. Design med store geometriske palmetter, rosetter og grenværk. 21. årh. 372×280.

Delvis let slitage på kanter.

Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021

Vur­dering

5.000 DKK

Hammerslag

3.000 DKK

3.000 DKK