2103/56
Engelsk Military kommode af mahogni, front med fem skuffer samt udtræksplade, prydet med beslag og greb af messing, top med grønlig og guldbestukket skind. 20. årh. H. 73. B. 61. D. 30,5.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021
Vurdering
Hammerslag