1820/182
John Olsen (f. Roskilde 1938, d. Herringe 2019)
Landskab med køer og bygninger. Sign. John Olsen, 67. Olie på masonit. 23×31,5.
Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier og møbler, 21. maj 2018
Vurdering
Hammerslag