1704/18
“Cafe Conditori”. Gadeskilt af rødmalet jern, dekoreret med kringle af udskåret og bemalet træ. 20. årh.s begyndelse. H. 91. L. 160.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Mindre rustpletter.
Ældre malerier og møbler, 23. januar 2017
Vurdering
Hammerslag