2442/820
Kurt Trampedach (f. Hillerød 1943, d. Sare, Frankrig 2013)
Selvportræt. Sign. Kurt Trampedach 78, 59/99. Litografi. Lysmål 82×59.
Papiret er let gulnet. Undersøgt i ramme.
Vurdering
1140832 |